Kablo Gruplama Atölyemiz; 2002 yılından bu yana alanında uzman, dinamik kadrosu ile kablo gruplama ve çeşitli fason hizmetleri verdiği Otomotiv, Oto gaz, Beyaz Eşya,Elektrikli küçük ev aletleri, Aydınlatma, Ses ve görüntü sistemleri, Güvenlik, Asansör, Havalandırma, İletişim, Elektrik & Elektronik ve bunun gibi daha bir çok alanda öncü tedarikçilerden biri olmayı hedeflemiştir. Sektörde kaliteyi ilke edinerek rekabetçi fiyatları ile her gecen süre zarfında adını duyuran, sektörün dinamik çözüm ortağıdır. 

 

 
 

Karizma Elektronik olarak siz değerli müşterilerimize değişik alternatiflerde çözüm sunma imkanına sahibiz. Müşterilerimiz bizden kablo, konnektör ve işcilik olmak üzere hazır ve bitmiş ürün alabileceği gibi; bize kablolarını vererek hatta dilediği konnektörü kendisi temin ederek yalnızca işçilik için teklif alabilirsiniz. 

 

Karizma Elektronik; bünyesinde bulunan Ar&Ge , SMD & TH Dizgi, Kablo Gruplama ve Komponent Tedariği Bölümleri birbirleri ile organize olmuş ve siz müşterilerimize mamul, yarı mamul ve bitmiş ürün olarak da çözüm sunmaktayız.